Na skraju dworskiego parku, w kamiennych zabudowaniach folwarcznych pamiętających wiek  XVI, znajduje się miejsce, które odbiega od schematów i z trudem poddaje się klasyfikacji. Może dlatego, że więcej tam dobrotliwej magii niż wyrachowania…

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do wypoczynku w 3-gwiazdkowym  Hotelu Folwark Stara Winiarnia. Hotel nasz zapewnia pobyt w wysokim standardzie, a jednocześnie w niepowtarzalnej atmosferze zabytkowego kilkusetletniego budynku, łącząc komfort i wygodę z wystrojem cieszącym oko nawet najbardziej wyrafinowanego Gościa. Oferujemy 60 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach 1 lub 2-osobowych z łazienką, bezpłatnym dostępem do Internetu i TV. Dla szczególnie wymagających Gości polecamy ekskluzywny apartament dwupoziomowy oraz mini apartament.
Do dyspozycji Gości oddajemy dozorowany parking na dziedzińcu folwarcznym.

W naszej Restauracji serwujemy potrawy kuchni Staropolskiej, Polskiej oraz Myśliwskiej. Starannie przygotowane, wyśmienite potrawy naszego Szefa Kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W urokliwych salach restauracyjnych może zasiąść przy stołach około 350 osób. Są one przystosowane do organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych, bankietów i konferencji.

W okresie letnim dla naszych gości organizujemy biesiady folwarczne na świeżym powietrzu podczas których Szef Kuchni serwuje potrawy prosto ze starego paleniska - grilla. W urokliwym otoczeniu, pod zadaszeniem od słońca i w otoczeniu ogródka można delektować się czystym górskim powietrzem.

RESTAURACJA CZYNNA CODZIENNIE OD 12.00 DO 22.00. ZAPRASZAMY!