Degustacja whisky z Highlands w Folwark Stara Winiarnia

Degustacja whisky

Winiarnia serdecznie zaprasza na cykliczne spotkania z "wodą życia"! W najbliższą sobotę (nietypowo, zwykle degustujemy w piątki) zapraszamy do naszej Piwniczki na degustację whisky z Highlands - 4.02.2023r. (18:00). Szczegółowy harmonogram kolejnych spotkań:https://folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne-imprezy.

Sobotnie spotkanie poprzedzi występ legendarnej Śląskiej Grupy Bluesowej! POLECAMY!

degustacja whisky

Naszej i naszych Gości ocenie poddamy:

Té Bheag Nan Eilean Blended Scotch Whisky

Té Bheag Nan Eilean Blended Scotch Whisky

Fettercairn 12 YO Highland Single Malt Scotch Whisky

Fettercairn 12 YO Highland Single Malt Scotch Whisky

Tullibardine 500 Sherry Finish Single Malt

The Talisman Blended Scotch Whisky

Claymore Blended Scotch Whisky

Claymore Blended Scotch Whisky

Degustacja whisky pozwoli Państwu poczuć pasję, którą zaraziło się już miliony osób na całym świecie!
Podczas 2-godzinnego spotkania poznają Państwo historię whisky, procesy i regiony jej produkcji, podział gatunkowy i jakościowy (whisky single malt a whisky blended), metody przechowywania i sposób serwowania. Prowadzący w sposób przystępny zaznajamia słuchaczy z tematyką degustacji, a następnie zachęca uczestników do aktywnego brania w niej udziału i zadawania pytań.

W trakcie degustacji korzystamy z zestawu próbek zapachowych Le Nez du Whisky /Jean Lenoir/ obejmującego pełne spectrum aromatów występujących w whisky. Wszak whisky to cała gama nut: kwiatowych, owocowych, przypraw, tostów, drewna, winne, fenoli, torfu i morza... WARTO poczuć różnicę!

Winiarnia serdecznie zaprasza do rezerwacji - zakupu biletów wstępu. Polecamy cykliczne degustacje w naszych zabytkowych murach - zarówno whisky, jak i wina!

Folwark Stara Winiarnia serdecznie zaprasza na cykliczne degustacje wina i whisky! Więcej: https://folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne-imprezy